SYMAS® 2019

Zapisz w kalendarzu datę 2-3 października 2019 r.

Zapraszamy do EXPO Kraków

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS® to najważniejsze wydarzenie dedykowane branży materiałów sypkich w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 200 Wystawców, 2 hale wystawiennicze, strefy tematyczne, innowacje, eksperckie seminaria workShops oraz liczne konferencje to powody, dla których warto pojawić się na Targach SyMas. 11-ta edycja Targów z pewnością zaskoczy Zwiedzających i Wystawców ogromną porcją wiedzy, innowacji oraz atrakcji.

 

Każdego roku w stolicy Małopolski swoją ofertę prezentują czołowe firmy z kraju i zagranicy. Długa lista branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem ekspertów budzi ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przede wszystkim kadry technicznej z zakładów przemysłowych, w których wykorzystuje się technologie przetwarzania materiałów sypkich w procesach produkcyjnych. Udział w Targach SyMas to doskonała okazja do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania kontaktów biznesowych, czy promowania produktów i usług. Podczas wydarzenia specjaliści wymieniają się wiedzą i doświadczeniami, co bez wątpienia stanowi wartość dodaną imprezy. Każdego roku Targi odbywają się jesienią – w okresie, który najbardziej sprzyja planowaniu przyszłorocznych inwestycji i planów zakupowych, a klienci dokonują ostatnich porównań przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

Technologie przetwarzania materiałów sypkich są ważną częścią procesów produkcyjnych przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, energetycznego i metalowego oraz branż: logistycznej, rolniczej, budowlanej i górniczej.

 

Równolegle z Targami SYMAS® odbędą się także 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance.

 

Jesień 2019 roku bez wątpienia odbędzie się pod hasłem innowacyjnego przemysłu. Zapraszamy na wydarzenie 2-3 października 2019 r. do EXPO Kraków.

Zakres branżowy Targów


Profil odwiedzających

Targi odwiedzają przedstawiciele wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branż:


- spożywczej

- metalurgicznej / obróbki metali

- chemicznej i petrochemicznej

- motoryzacyjnej

- elektronicznej

- wydobywczej

- paliwowo-energetycznej

- przetwórstwa tworzyw sztucznych

- kosmetyczno-farmaceutycznej

- rolniczej 

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania:

Karol Miernikiewicz
Zastępca Komisarza Targów

miernikiewicz@targi.krakow.pl
tel.: +48 12 651 95 31
kom.: +48 507 044 183
fax:  +48 12 651 95 22