11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS

SYMAS® - technologia, której można dotknąć. Wstrząsa, wibruje, przesiewa, transportuje. Dołącz do grona ponad 200 Wystawców i zaprezentuj swoje maszyny, urządzenia i technologie na najważniejszej w tej tematyce imprezie targowej w Europie Środkowej.
100% przemysłu, eksplozja najnowocześniejszych technologii i produktów oraz niezliczona ilość nowych kontaktów biznesowych.

2-3 października 2019 r., EXPO Kraków -  zapraszamy na 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS®

Bo liczy się efekt!

ODWIEDŹ TARGI

- rejestracja uczestnictwa
- informacje praktyczne
- lista wystawców
- program towarzyszący

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

- informacje o targach
- warunki uczestnictwa
- plan stoisk

4 strefy tematyczne

strefa-atex

STREFA ATEX

 

W Strefie ATEX specjaliści ds. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi, które ograniczają tworzenie się atmosfer wybuchowych, zabezpieczeniami przeciwwybuchowymi, urządzeniami przeznaczonymi do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

strefa-cementowo-wapiennicza

STREFA CEMENTOWO-WAPIENNICZA 

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom rozwiającej się branży kruszyw, na targach SYMAS stworzyliśmy specjalną strefę technologii dla Przemysłu Cementowo-Wapienniczego, skierowaną do odbiorców z cementowni, betoniarni, kopalni kruszyw, producentów materiałów budowlanych.

strefa-przemysl-4.0

STREFA PRZEMYSŁ 4.0

 

Koncepcja Przemysłu 4.0 stała się obecnie jednym z najgorętszych tematów dotyczących automatyzacji, robotyzacji czy utrzymania ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego przemysłu stworzyliśmy na targach Strefę „Przemysł 4.0”, skupiające najnowsze rozwiązania i technologie dla przemysłu z zakresu IoT.

strefa-filtracji

STREFA FILTRY - NOWOŚĆ! 

 

Odpowiedzią na problemy branży z dużą różnorodnością rozmiarów cząstek ziaren w procesach obróbki i produkcji jest nowa strefa tematyczna skierowana do wszystkich profesjonalistów zainteresowanych projektowaniem, rozwojem, zakupem i sprzedażą urządzeń oraz usług związanych z filtrowaniem i separacją.

Poznaj opinie Wystawców SYMAS

Sprawdź co nowego na Targach SYMAS

 


Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżąco
email marketing api powered by FreshMail
Targi Maintenance 2019