TwK-25-lecie

 

Uwaga! Ze względu na utrzymujące się obostrzenia w podróżowaniu oraz po licznych konsultacjach ze środowiskiem Wystawców i Partnerów, Zarząd firmy Targi w Krakowie podjął decyzję o przeniesieniu 13. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS®, 13. Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE na 19-20 października 2022.

 

W terminie 8-9 grudnia 2021 zapraszamy do udziału w drugiej edycji konferencji SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks. Program opublikujemy wkrótce.

 

 

 

Technologia, której można dotknąć

 

 

 

 

13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS® są spotkaniem, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.


13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE są natomiast jedyną imprezą targową w Polsce, mającą na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Targi MAINTENANCE odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego.

 

Obie imprezy targowe odbywają się wspólnie od ponad dekady, z wymiernymi korzyściami zarówno dla wystawców jak i odwiedzających.

 

 

 

 

 

 

virtual talk

 

Re-sponse
Odpowiedź na aktualne potrzeby gospodarki


Digitalizacja, e-commerce, automatyzacja, robotyka - to obecnie największe wyzwania dla przedsiębiorstw. Mamy na to odpowiedź - odpowiedź na najbardziej aktualne potrzeby firm w Polsce! Sprawdź dedykowane Packaging Innovations strefy!

 

 

 

STREFA SAFETY TRENDS

Ostatnie półtora roku zmieniło raz na zawsze podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy, a dbałość o komfort pracowników w tym zakresie stała się jeszcze ważniejsza. SAFETY TRENDS  doskonale uzupełni ofertę targów branżowych.

 

 

 

>>> Poznaj ofertę

 

 

 

STREFA E-COMMERCE

Miniony rok dla wielu firm działających w różnych branżach upłynął pod znakiem gwałtownego rozwoju technologicznego oraz przenoszenia biznesu do Internetu.

E-COMMERCE będzie miejscem szkoleń i prezentacji nowych technologii podczas targów.

 

 

>>> Poznaj ofertę

 

 

 

STREFA AUTOMATYKI I ROBOTYKI

Roboty i systemy automatyki znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle ciężkim, ale i spożywczym, czy opakowaniowym. Stały rozwój technologiczny jest sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.

 

 

 

>>> Poznaj ofertę

 

 


SYMAS-MTC-ZNACZNIK 

 

Strefy tematyczne

 

 

 

 

 

 

Spotkaj się z grupą branżowych odbiorców

 

 

 

 

 

 * dane statystyczne 2019 r.SYMAS-MTC-ZNACZNIK

Utrzymaj się w ruchu!

 

 

 

Aktualności

 

 

 

 

Patronaty i współpraca