Ostatnie wolne stoiska na Targi SYMAS® i MAINTENANCE 2024!

12.06.2024

16-17 października 2024 r. w EXPO Kraków odbędzie się 15. edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. Targi cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem i już ponad 100 firm z Polski, Czech Niemiec, Litwy czy Włoch potwierdziło swoją obecność.

Poznaj naszych wystawców >>

Co zaprezentują wystawcy?

W strefie SYMAS® wystawcy zaprezentują rozwiązania dla obróbki, transportu czy magazynowania materiałów sypkich i masowych. VEGA Polska zaprezentuje m.in. sondę radarową, która mierzy poziom zarówno cieczy, jak i materiałów sypkich w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach procesowych.
Instal-Filter pokaże m.in. stanowiskowe filtry odpylająco-filtrujące, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia powietrza powstające podczas spawania i szlifowania czy filtry workowe, które są niezastąpione dla firm z branż takich jak energetyka, przemysł spożywczy i metalurgia.


W strefie MAINTENANCE zwiedzający poznają ofertę m.in. firmy QRmaint – nowoczesny system CMMS do optymalizacji produkcji, elastyczne bariery produkowane w całości w Polsce, które łączą wytrzymałość stali z elastycznością polimerów od firmy CONTEX EXPERTS, czy też usługi firmy ATS-SERVICE w zakresie relokacji maszyn i linii produkcyjnych, serwisu maszyn oraz wsparciu technicznym w zarządzaniu UR.

Ostatnie wolne stoiska!

To już ostatni moment na dołączenie do grona wystawców. Nie przegap szansy na promocję swojej firmy na jedynych tego typu targach w Polsce!

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy:

K.Miernikiewicz-2.png [251.90 KB]

Karol MiernikiewiczAccount Manager
+48 510 271 697