Gerotechnik na Targach SYMAS® i MAINTENANCE! Stoisko A14.

28.09.2023

Obraz1.png [41.61 KB]

Firma Gerotechnik to polski producent akcesoriów służących do oczyszczania i ochrony taśm przenośnikowych. Rozwija się prężnie już od 2006 r., a od 12 lat istnieje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z polskim kapitałem. Od wielu lat firma współpracuje z kopalniami kruszyw, kopalniami węgla kamiennego, hutami czy elektrowniami. 

W szerokim asortymencie urządzeń GERO Technik oprócz zgarniaczy które są rozpoznawalne w całej Polsce posiadamy niezawodny produkt jakim jest stacja amortyzatorów zderzakowych. Urządzenie to jest niezbędnym wyposażeniem przesypu ponieważ odpowiada za:

  • Ochronę taśm przed uszkodzeniem (przecinanie, wyrywanie);
  • Ochrona przesypu- wydłużenie żywotności elementów przesypu;
  • Obniżenie hałasu i drgań;
  • Redukcja zapylenia, dzięki możliwości dokładnego uszczelnienia przesypów;
  • Ograniczenie tarcia, co bezpośrednio wpływa na mniejsze zapotrzebowanie na energię przez napęd przenośnika;

Obraz2.jpg [78.79 KB]

Dzięki temu, że jesteśmy producentem tych urządzeń każda Nasza stacja jest wyprodukowana indywidualnie na wymiar, według obciążeń oraz charakterystyki zakładu klienta przez co z dużym powodzeniem pracują na wielu kopalniach bazaltu, granitu, zakładach ceramiki budowlanej czy spalarniach śmieci. Stacje amortyzatorów zderzakowych produkcji GEROTechnik są niezwykle trwałe, wydajne, skuteczne, a zarazem proste w obsłudze i nieskomplikowane.
Indywidualne podejście do klienta pozwala Nam na dostosowanie produktu do rzeczywistych potrzeb klienta oraz pomaga rozwiązać wszelkie problemy w zakresie funkcjonalności urządzenia.

Obraz3.png [358.45 KB]