Dołącz do Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu i poszerz swoją wiedzę w najważniejszych obszarach przemysłowych!

17.07.2023

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to praktyczna konferencja, która od 10 lat stanowi platformę do wymiany doświadczeń i pogłębiania wiedzy na temat dobrych praktyk inżynierskich. Jej celem jest skupienie się na najbardziej aktualnych tematach w utrzymania ruchu. Przygotuj się na intensywne dyskusje i praktyczne przykłady, które pomogą Ci w codziennej pracy. Kup bilet już teraz i skorzystaj z niższej ceny do 18 września!

jesienna-szkola-utrzymania-ruchu-targi-symas (1).png [102.63 KB]

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu odbywa się już od 10 lat i cieszy się uznaniem ekspertów z branży. Do tej pory prawie 900 uczestników z 236 firm wzięło udział w konferencji, co przyczyniło się do wzrostu ich wiedzy i umiejętności.

„Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu jest okazją do poszerzania wiedzy z zakresu jak doskonalić się w obszarze utrzymania ruchu, jak dążyć do niezawodności, tak żeby firmy, fabryki skutecznie i dobrze pracowały, by realizowały założone plany. Również jest to okazja do networkingu, wymiany doświadczeń, jak to zwykle bywa nie tylko technika jest ważna, ale też jak pracować z ludźmi, dlatego jest to cenna inicjatywa.”  Michał Wolak, prelegent

 

Najważniejsze tematy, o których porozmawiamy

Na Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu poruszymy najbardziej palące tematy w przemyśle. Skoncentrujemy się na kwestiach takich jak:

 • Redukcja zużycia mediów przemysłowych i wykorzystanie zielonej energii.
 • Bezpieczeństwo przemysłowe i obrona przed cyberatakami.
 • Zmiany w dyrektywie maszynowej 2006/42/WE i ich konsekwencje.
 • Digitalizacja utrzymania ruchu i wyzwania z nią związane.
 • Praktyczne zastosowanie dyrektywy ATEX.
 • Skuteczne metody i narzędzia predykcyjnego utrzymania ruchu.

Kim są prelegenci JSUR?

Z każdą edycją staramy się doskonalić wydarzenie i zapraszać świetnych ekspertów z różnych branż. W tym roku będą to m.in.:

 • Józef Sulwiński, CEO SEQRED, doświadczony manager i ekspert z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz przemysłowych systemów sterowania, który kierował doradztwem IT/OT w jednej z największych światowych firm doradczych.

 • dr Łukasz Kister, Global Product Cyber Security Expert w Woodward Inc., praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu [cyber] bezpieczeństwem. Jako jeden z dziesięciu pierwszych na świecie uzyskał uprawnienia Dowódcy Incydentu Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego (ICS4ICS) w oparciu model reagowania kryzysowego Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA) USA.

 • Łukasz Zawadzki, Dyrektor Zarządzający IHAS, Specjalista ds. ATEX. Od dwunastu lat ściśle związany z prewencją przeciwwybuchową, nadzoruje prace ekspertów, prowadzi szkolenia w zakresie wymagań Dyrektyw ATEX. Współtworzy dokumentację techniczną w zakresie Dyrektywy ATEX,

 • Tomasz Lewicki, Kierownik Wsparcia Utrzymania Ruchu w Europie Centralnej i Wschodniej, Knauf Bełchatów. Jest certyfikowanym diagnostą wibroakustyki (BINDT), ultradźwięków (Level 2), oraz MLT-1.

 • Jacek Dobiech, Senior Manager w Dziale Zarządzania BHP, Ochroną środowiska i Energią LG ELECTRONICS Wrocław. Od 17 lat związany z LG Electronics Wrocław, gdzie odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie budynków (11 ha powierzchi użytkowej), instalacji (elektrycznych, ciepłowniczych, parowych, sprężonego powietrza, wentylacji, ochrony ppoż, wodnokanalizacyjnej).

Dla kogo jest przeznaczona konferencja?

Konferencja jest dla Ciebie jeśli jesteś:

 • kierownikiem utrzymania ruchu,

 • szefem zakładu / dyrektorem technicznym,

 • głównym mechanikiem lub energetykiem,

 • osobą zarządzającą niezawodnością czy infrastrukturą zakładową,

 • osobą odpowiedzialną za wdrażanie innowacji i rozwiązań Industry 4.0.

Dlaczego warto uczestniczyć w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu?

 • Oferujemy praktyczne narzędzia, które można wykorzystać w codziennej pracy.
 • Konferencja skierowana jest do praktyków, bez zbędnego "lania wody".
 • Zapewniamy wiedzę techniczną popartą przykładami z praktyki.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych trendów i technologii.

Konferencja odbywa się w trakcie Targów SYMAS® i MAINTENANCE. Przez dwa dni będziesz mógł/a wysłuchać prezentacji 10 świetnych prelegentów. Dodatkowo, zwiedzanie wystawy targowej pozwoli Ci zapoznać się z najnowszymi technologiami w dziedzinie utrzymania ruchu i branży materiałów sypkich i masowych.

Przygotuj się na intensywne dni pełne wartościowej wiedzy! Skorzystaj z możliwości zakupu biletu już teraz i dołącz do innych uczestników Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu!

Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu przyniesie Ci wiele korzyści. Będziesz lepiej przygotowany/a do podjęcia działań w zakresie efektywności energetycznej, optymalnych narzędzi utrzymania ruchu, rozwiązań Industry 4.0 oraz bezpieczeństwa przemysłowego.

Nie przegap niższych cen! Dołącz do Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu już teraz!

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi tylko 600 zł, jeśli kupisz bilet przed 18 września. Później cena wzrośnie do 750 zł. Nie czekaj dłużej, zaplanuj udział w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu i zyskaj nową wiedzę oraz praktyczne narzędzia do swojej pracy.

 

sprawdź harmonogram i kup bilet w niższej cenie

 

symas-maintenance-targi-2022 (40).jpg [206.71 KB]