​​

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania


i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych-SYMAS®


14-15 października 2020 r.

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS® to najważniejsze wydarzenie dedykowane branży materiałów sypkich w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 200 Wystawców, 2 hale wystawiennicze, strefy tematyczne, innowacje, eksperckie seminaria workShops oraz liczne konferencje to powody, dla których warto pojawić się na Targach SyMas. 12-ta edycja Targów z pewnością zaskoczy Zwiedzających i Wystawców ogromną porcją wiedzy, innowacji oraz atrakcji.


Każdego roku w stolicy Małopolski swoją ofertę prezentują czołowe firmy z kraju i zagranicy. Długa lista branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem ekspertów budzi ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przede wszystkim kadry technicznej z zakładów przemysłowych, w których wykorzystuje się technologie przetwarzania materiałów sypkich w procesach produkcyjnych. Udział w Targach SyMas to doskonała okazja do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania kontaktów biznesowych, czy promowania produktów i usług. Podczas wydarzenia specjaliści wymieniają się wiedzą i doświadczeniami, co bez wątpienia stanowi wartość dodaną imprezy. Każdego roku Targi odbywają się jesienią – w okresie, który najbardziej sprzyja planowaniu przyszłorocznych inwestycji i planów zakupowych, a klienci dokonują ostatnich porównań przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.


Technologie przetwarzania materiałów sypkich są ważną częścią procesów produkcyjnych przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, energetycznego i metalowego oraz branż: logistycznej, rolniczej, budowlanej i górniczej. Równolegle z Targami SYMAS® odbędą się także 11. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance.


Jesień 2020 roku bez wątpienia odbędzie się pod hasłem innowacyjnego przemysłu. Zapraszamy na wydarzenie 14-15 października 2020 r. do EXPO Kraków.

Zakres tematyczny


Profil Odwiedzających

Targi odwiedzają przedstawiciele wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branż:


- spożywczej

- metalurgicznej / obróbki metali

- chemicznej i petrochemicznej

- motoryzacyjnej

- elektronicznej

- wydobywczej

- paliwowo-energetycznej

- przetwórstwa tworzyw sztucznych

- kosmetyczno-farmaceutycznej

- rolniczej