11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS

Opinie Wystawców

Nasza firma na Targach SYMAS jest po raz trzeci. Tegoroczną edycję oceniamy bardzo dobrze. Szczególnie cieszą nas odwiedzający, gdyż nie są to przypadkowe osoby, a ludzie, którzy przychodzą tu z konkretnymi celami. Również organizacyjnie nie mamy żadnych zastrzeżeń, jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wystawimy się na tej imprezie w przyszłym roku.

Tegoroczną edycję Targów SYMAS oceniam bardzo dobrze. Podoba mi się, że targi odbywają się w ciągu dwóch dni, bo są to skondensowane i intensywne dni. Spotkaliśmy wielu naszych klientów oraz zyskaliśmy nowe kontakty. Myślę, że w przyszłym roku ponownie do Państwa zawitamy.

W tym roku na Targach SYMAS spotkałem grono nowych klientów z innych branż, których nie było w zeszłych latach. Są tu takie gałęzie przemysłu, do którego nie pomyślelibyśmy, że możemy sprzedać nasze produkty. Co więcej, tu spotykam ludzi, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. Wartością dodaną są odwiedzający, którzy przychodzą z konkretnymi propozycjami współpracy. Z pewnością pojawimy się na targach w przyszłym roku.  

Wystawiamy się na Targach SYMAS po raz pierwszy, ale jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni. Nasze stoisko było cały czas oblegane przez naszych stałych, jak i nowych klientów, co nas bardzo cieszy. W przyszłym roku z pewnością tu wrócimy i zdecydujemy się na większe stoisko.

Tegoroczną edycję Targów SYMAS oceniamy dobrze. Cały czas przychodzą do nas klienci, są to nasi stali bywalcy, jak i nowe osoby. Mamy również bardzo dobrą lokalizację naszego stoiska. Ponadto, na targach jesteśmy nastawieni przede wszystkim na pozyskiwanie nowych klientów i pokazywanie naszych rozwiązań i tu jest to możliwe.