12. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS


Specjalna oferta hotelowa dla gości targów


Poranek z widokiem na Wawel, a popołudnie z widokiem na intratny kontrakt? Owocny biznesowo dzień zakończony spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast? Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej dla gości Targów w Krakowie.

Jesienny kalendarz Targów w Krakowie wypełniony jest po brzegi. Przeważają w nim targi branżowe dedykowane jasno sprecyzowanej grupie odbiorców, w tym cykl imprez przemysłowych, o których można poczytać na stronie  www.targiprzemyslowe.pl (Targi SYMAS®, MAINTENANCE, KOMPOZYT-EXPO®, Fastener Poland®, ASSEMBLY GO, INTER TECH TOOLS). Daty tych wydarzeń już dziś warto zapisać w swoim kalendarzu. Wszystkie wydarzenia będą odbywać się w nowym reżimie sanitarnym, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Planując pobyt w Krakowie warto skorzystać ze specjalnej oferty hotelowej dla uczestników targów. Warto podkreślić, że została ona przygotowana przez naszych sprawdzonych partnerów, którym ufamy. Są to miejsca, które dbają o najwyższe standardy sanitarne.

Lista hoteli biorących udział w akcji:
Sheraton Grand Krakow *****
Holiday Inn Centrum *****
Galaxy ****
Centrum ****
Legend ***
Best Western Plus Old Town ***
Regent ***
Artur ***
Krakus***
Viena House***


Oferta dostępna jest w Dziale rezerwacji hotelowych:

tel.: +4812 651 90 21, 

e-mail: hotele@targi.krakow.pl