Opinie Wystawców

Mateusz Suchora, Gardner Denver Polska Sp. z o.o. 

 

Jesteśmy na Targach SyMas po raz pierwszy. Decyzja o wzięciu udziału w wydarzeniu była jak najbardziej słuszna. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, spotkaliśmy również naszych dotychczasowych kontrahentów, a to jest bardzo ważne, aby m.in. poprzez rozmowy na Targach utrzymywać relacje z Klientami. Jest wielce prawdopodobne, że w przyszłym roku także weźmiemy udział w imprezie, która daje duże możliwości pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Marius Rasmussen, Jesma Sp. z o.o.

 

Na Targach SyMas wystawiamy się po raz czwarty. Krótko po ubiegłorocznej edycji otrzymaliśmy istotne zamówienie od Klienta, z którym spotkaliśmy się na naszym stoisku. To dla nas bardzo ważna impreza – ściśle branżowa. Doceniamy fakt, że Targi skupiają uwagę specjalistów, fachowców z branży, wśród których nasze produkty cieszą się sporym zainteresowaniem. Na pewno będziemy obecni na kolejnych edycjach Targów, zarezerwowaliśmy już nawet stoisko na przyszły rok.

Ryszard Dziurleja, Deric Technik S.C. 

 

Na Targach SyMas/Maintenance jesteśmy obecni od pierwszej edycji. Z udziału w imprezie jesteśmy bardzo zadowoleni, to bardzo konkretne, branżowe wydarzenie. Zwiedzający mają okazję w relatywnie niewielkim czasie zapoznać się z ofertą całej branży. Tegoroczna edycja jest równie udana jak poprzednie. W przyszłym roku również będziemy obecni na Targach, zarezerwowaliśmy już nawet stoisko.

Rafał Nowicki, Mercon

 

Na Targach SyMas jesteśmy po raz czwarty i z udziału w wydarzeniu jesteśmy zadowoleni.
Z pewnością będziemy się wystawiać podczas kolejnych edycji. Biorąc pod uwagę liczbę wystawców obserwuje ich rokroczny przyrost, pojawia się wiele nowych firm. Dla naszej firmy – w kontekście ilości oraz atrakcyjności kontaktów – targi są bardzo skutecznym narzędziem marketingowym.

Andrzej Żelazo, PRO-ORGANIKA Sp. z o.o. 

 

Na Targach SyMas swoją ofertę prezentujemy ósmy już raz. Tegoroczna edycja w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Odnoszę wrażenie, że frekwencja jest wyższa niż podczas Targów w 2015 roku. Cieszy nas profil zwiedzających – to specjaliści z branży, którzy na Targi przychodzą z konkretnym zapotrzebowaniem i problemem do rozwiązania. Na pewno w przyszłym roku ponownie zaprezentujemy swoją ofertę – to nasze stałe miejsce, w którym co roku czekamy na Gości Targów.

Paweł Kupczyk, Bulk System

 

Na Targach SyMas jesteśmy pierwszy raz. Zainteresowanie ofertą firmy Bulk System przerosło nasze oczekiwania. Z udziału w imprezie jesteśmy bardzo zadowoleni, za rok z pewnością wystawimy się ponownie. To była dobra inwestycja z naszej strony. Wszystkim zainteresowanym pozyskaniem nowych kontraktów polecamy Targi jako bardzo skuteczne narzędzie marketingowe.