Konferencja "Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich"

10 października br., w pierwszym dniu targów SyMas w Krakowie, odbędzie się X jubileuszowa konferencja „Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich”, organizowana przez wieloletniego partnera Targów w Krakowie – redakcję czasopisma branżowego POWDER&BULK. Organizatorzy przewidzieli tradycyjnie już szereg wystąpień, których tematyka z pewnością zainteresuje użytkowników wszelkiej aparatury i urządzeń w branży materiałów sypkich. Tegoroczna impreza skupiona będzie m.in. wokół zagadnień związanych z bezpieczeństwem procesowym, transportem materiałów sypkich, systemami odpylania i odpowietrzania oraz nowoczesnych rozwiązań dla naszego sektora.


Konferencja „Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich” skierowana jest do inżynierów, konstruktorów, pracowników działów technicznych oraz utrzymania ruchu w zakładach przemysłu cementowo-wapienniczego, spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, kopalniach podziemnych i odkrywkowych, zakładach przeróbczych i innych. Co roku uczestniczy w niej od 90 do 120 specjalistów oraz naukowców, gdyż celem konferencji jest również połączenie wiedzy naukowej z doświadczeniem oraz wykorzystanie jej w konkretnych aplikacjach.


Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych. Z uwagi na to, że tegoroczna konferencja obchodzi swój 10. jubileusz przewidziano szereg atrakcji i niespodzianek.  O wszystkich szczegółach organizacyjnych oraz o harmonogramie imprezy będziemy informować już wkrótce. 


Więcej informacji w redakcji POWDER&BULK: redakcja@powderandbulk.com.pl, tel. 510 485 880.